Nová posila vozového parku

sobota, 10 říjen 2020 07:57 | Ing. Jiří Skalický

V září jsme spolu s velkým počtem nových studentů přivítali s velkou radostí i další posilu do naší rodinné party - krásného a pracovitého tichošlápka, který na zádi nese hrdě své jméno: Ford Transit Custom!
S objemem plic 2 litry unese:

  • 9 pasažérů směřujících na odbornou exkurzi či mistrovství ČR ve sportovní disciplíně,
  • hotovou kuchyň z masivu či lamina od našich truhlářů,
  • 4 palety cihel HELUZ či YTONG pro naše zedníky,
  • kotel na biomasu i s měděnými trubkami pro instalatéry, případně
  • vodaře cestující za údržbou krásně meandrující řeky Loučné.


Díky nápaditému přiléhavému oblečení i jasným světlometům ho ve frontě rozhodně nepřehlédnete. Doufejme, že nám (stejně jako ostatní) dlouho vydrží a vždy bezpečně doveze posádku i výrobky do vytyčeného cíle.